Our cozy beauty space on the left side of the city. A children's space, a spacious men's service area, a bar, and a full range of beauty services in a friendly family atmosphere.
If you’re often in this part of the city — we are waiting for you!
Хочу виразити подяку колективу салону, адміністратору, дівчаткам на рецепшені, манікюрниці, візажисту, а особливо перукареві Даринці, до якої я приїзжаю з Харківської області уже не вперше і буду приїздити лише до неї, за високий професіоналізм, людяність, щирість, гостинність, яку вони дарують клієнтам. Бажаю вам процвітання, вдячних клієнтів, мирного неба! Всіх обіймаю!!!
Висока якість послуг, професійні і приємні майстри, дуже красивий інтерʼєр, пригощають кавою, є паралельні послуги без доплати, мені все подобається, конфліктних ситуацій поки не було.